Atgal 2019.09.12

„Comic Con Baltics“: Specialioji Jono Trukano trumpametražių filmų programa „PASLAPTINGIEJI PASAULIAI”

„Comic Con Baltics“ – kasmetinis populiariosios kultūros renginys, vykstantis Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose. 2019 m. renginys įvyks rugsėjo 21-22 d.
Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra kartu su „Comic Con Baltics“ pristato LITHUANIAN SHORTS KINO SALĘ. Jūsų lauks išskirtiniai, įkvepiantys ir naujus pasaulius atveriantys perspektyvių Lietuvos ir kitų Europos šalių kūrėjų trumpametržiai filmai.
„Comic Con Baltics“ programą rasite čia
Specialioji Jono Trukano trumpametražių filmų programa „PASLAPTINGIEJI PASAULIAI”
Specialioji lietuvių kino režisieriaus Jono Trukano, kuris yra žanrinio kino kūrėjas, nuolatos savo filmuose pristatantis išskirtinius kinematografinius sprendimus, programa. Trijų filmų kolekcija panardins į dinamišką, intensyvų ir vietomis net kvapą gniaužiantį vaizdų sūkurį.
Jonas atstovauja jaunųjų Lietuvos kino kūrėjų kartą. Baigė režisūros studijas Anglijoje (University for the Creative Arts). Dabar aktyviai dirba reklamos ir kino režisieriumi Lietuvoje.
Trukmė: 43 min.
Programa bus rodoma šeštadienį, rugsėjo 21 d. 17 val. ir sekmadienį, rugsėjo 22 d. 16 val.
Filmai programoje:
Užgesus šviesoms / When The Lights Go Out
rež. Jonas Trukanas / vaidybinis / 2019 / 13′
Pirmą dieną naujoje mokykloje tylus ir nedrąsus paauglys Mantas patiria žiaurias bendraklasių patyčias bei fizinį smurtą. Tai išlaisvina jo vidinį monstrą, kuris pradeda žudyti Manto skriaudėjus. Tačiau mirštant vienam vaikui po kito, Mantas supranta, jog jo kerštas atsisuka prieš jį patį.
Žmogus Vielabraukis / The Trolleybus-Man
rež. Jonas Trukanas / vaidybinis / 2016 / 15′
„Žmogus Vielabraukis” – absurdo komedija apie mechaniką, kuris tampa superherojumi, kad išgelbėtų savo mylimus troleibusus nuo išnykimo.
Vaiduoklis, kurio neprisimenu / Ghost I Don‘t Remember
rež. Jonas Trukanas / vaidybinis / 2015 / 15′
Senyvo amžiaus pedagogės Vilmutės namuose pradėjo vaidentis. Ir pamėklė pasitaikė nevalyva – naktimis žadina, griauna nusistovėjusį gyvenimo ritmą ir dar …. rūko namuose. Bet vaiduoklis nežinojo, kad prasidėjo ne su ta močiute, nes Vilmutės namai – Vilmutės tvirtovė ir ji padarys viską, kad namuose vėl įsivyrautų tvarka ir ramybė.