Atgal 2020.12.08

Virtualus seminaras apie trumpųjų filmų platinimą ir festivalių strategijas su Wouter Jansen

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kviečia kino industrijos atstovus dalyvauti seminare trumpametražių filmų platinimo ir festivalių strategijos temomis. Seminaro pranešėjas – filmų pardavimų ir platinimo festivaliuose kompanijos „Square Eyes” įkūrėjas ir vadovas Wouter Jansen (Nyderlandai). Renginys vyks gruodžio 15 d., antradienį, 15:00 val. Zoom platformoje. 

Virtualiame seminare filmų pardavimo agentas ir festivalių platintojas W. Jansen pasakos, koks geriausias kelias trumpametražį filmą pristatyti pasauliui. Lektorius pristatys būdus, padėsiančius pasirinkti savo filmui tinkamiausius kino festivalius, pasidalins mintimis apie festivalių strategiją, patars, kuriuos festivalius rinktis pradžioje ir kuriuos – po filmo premjeros. W. Jansen taip pat  atsakys į klausimus, kaip maksimaliai išnaudoti sklaidą festivaliuose ir kokios filmo platinimo ir rodymo galimybės internete. 

Kiekvienas seminaro dalyvis turės galimybę užduoti pranešėjui ne tik bendro pobūdžio klausimus apie trumpųjų filmų platinimą, bet ir konkrečiai susijusiais su savo vystomų filmų projektų sklaidos strategijomis. Užsiregistravę kino kūrėjai raginami aktyviai įsitraukti į renginį iš anksto pasiruošiant klausimus.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registruotis į seminarą galima iki gruodžio 14 d. (imtinai) čia.

Seminaras vyks anglų kalba.

Renginys Facebook.

 

Apie lektorių

Wouter Jansen yra filmų pardavimų ir platinimo festivaliuose kompanijos „Square Eyes” įkūrėjas ir vadovas. Jis dešimt metų dirbo Neimegeno tarptautinio trumpametražių filmų festivalio „Go Short“ (Go Short – International Film Festival) programos vadovu. 2013 metais W. Jansen įkūrė kompaniją „Some Shorts”, 2019-aisiais pakeitusią pavadinimą į „Square Eyes”, orientuotą į išskirtinius, savitus, ne masinei auditorijai skirtus filmus, kurie kasmet sulaukia pelnyto dėmesio. Wouterio kompanija „Square Eyes” pristato drąsius, autorinio kino ilgametražius ir trumpametražius filmus, ir glaudžiai bendradarbiaudamas su kūrėjais, rengia individualias filmų platinimo festivaliuose ir pardavimo strategijas. W. Jansen kasmet sudaro nedidelį platinamų filmų katalogą, kurių premjeros vyksta prestižiniuose kino festivaliuose ir kurie pelno apdovanojimus Kanų, Toronto, Berlyno, Lokarno, Klermono-Ferano ir kituose prestižiniuose kino festivaliuose Wouteris skaitė paskaitas tokiose mokyklose kaip Prancūzijos šiuolaikinio meno aukštoji meno mokyklaLe Fresnoy”, Ženevos HEAD ir Nyderlandų kino akademija, taip pat moderavo ir vedė seminarus IDFA, Locarno, Vinterturo, VIS Vienos ir kituose festivaliuose.

Daugiau apie „Square Eyes” čia.

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.