Atgal 2021.12.08

Virtualus seminaras apie filmų kelią atrandant savo auditorijas

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kviečia kino industrijos profesionalus į virtualų seminarą „Audience Design: Your Film’s Outward Journey“, kurį ves auditorijų plėtros konsultantė Síle Culley (Airija). Renginys vyks gruodžio 15 d. 15 val. Zoom platformoje.

Virtualaus seminaro metu filmų kūrėjai ir prodiuseriai gilins žinias apie kino auditorijas, sužinos, kodėl svarbu nuolat galvoti apie filmo žiūrovą, ir įgis praktinių žinių, kaip išsiskirti konkurencinėje rinkoje. Pranešėja Síle Culley primins apie filmo vertės grandinę, papasakos apie sunkumus ir išbandymus, su kuriais susiduria nepriklausomas kinas, ir pasidalins auditorijų apsibrėžimo patarimais.

Kiekvienas dalyvis turės galimybę užduoti klausimus, susijusius su filmo auditorijų plėtra, ir atlikti užduotis, skirtas įsigilinti į filmo auditorijas. Užsiregistravę kino kūrėjai raginami aktyviai įsitraukti į renginį ir su savimi turėti popieriaus lapą ir pieštuką.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registruotis į seminarą galima iki gruodžio 14 d. (imtinai). REGISTRACIJOS ANKETA.

Seminaras vyks anglų kalba. Trukmė – 90 min.

 

RENGINYS FACEBOOK

 

Apie lektorę

SÍLE CULLEY – po įgytos patirties filmų gamyboje, Síle tęsė savo karjerą nepriklausomų filmų platinimo srityje „Pulse Films“ studijoje. Vėliau ji įsidarbino „CinemaLive“ ir vadovavo tarptautiniams alternatyvaus, rekordus siekiančio turinio pardavimams ir bilietų platinimui. Síle prisijungė prie „Altitude Films“, kur buvo atsakinga už šios kompanijos bei jų partnerių „Sky Cinema“ filmų platinimą kino teatruose Jungtinėje Karalystėje bei Airijoje.

Nuo 2019 m. Síle konsultuoja auditorijų plėtros klausimais tiek nepriklausomos prodiuserius, tiek gamybos kompanijas, išsidėsčiusias Europoje ir Azijoje. Ji organizuoja ir veda dirbtuves filmavimo komandoms, padėdama jiems apsibrėžti potencialias jų filmo auditorijas ir suprasti, kokią poziciją filmas užima konkurencingoje rinkoje.

Síle yra Berlinalės talentų, Turino filmų laboratorijos ir Britanijos nacionalinės kino ir televizijos mokyklos alumni. 2021 m. Europos vaidybinių filmų kūrimo programoje „LIM Less is more“ buvo išrinkta „Pokyčiu angelu“. Síle yra Europos kino akademijos, „Women in Film“, Airijos ICTB ir Britanijos nepriklausomų filmų apdovanojimų narė.

Daugiau apie Síle Culley – www.sileculley.com

„Lithuanian Shorts“ veiklą finansuoja Lietuvos kultūras taryba.