Atgal 2020.06.16

Vaikų stovykloje „Kino serija“ – lietuviški trumpametražiai filmai

Birželio 14-20 dienomis Kintuose vyksta kino stovykla vaikams „KINOSERIJA“, kurioje jaunieji kino mylėtojai turės galimybę ne tik sukurti savo pirmuosius trumpametražius filmus, bet ir susipažinti su lietuvių kūrėjų darbais! Lithuanian Shorts sudarytoje programoje – 6 jaunai auditorijai skirti trumpo metro filmai:

Miškas (rež. Ignas Meilūnas, 2015, animacinis, 12 min.)

Laikinai (rež. Jūratė Samulionytė, 2011, vaidybinis, 27 min.)

Iglu (rež. Marija Kavtaradzė, Vytautas Katkus, 2015, vaidybinis, 20 min.)

Kvarcas (rež. Odeta Riškutė, Klaudija Matvejevaitė, 2019, vaidybinis, 5 min.)

Žmogus Vielabraukis (rež. Jonas Trukanas, 2016, vaidybinis, 15 min.)

Užgesus šviesoms (rež. Jonas Trukanas, 2019, vaidybinis, 13 min.)

„KINOSERIJA“ – tai vienos savaitės trukmės kino vaidybos stovykla, kurios tikslai – padėti vaikams susipažinti su vaidybos profesijos subtilybėmis. Ugdyti pasitikėjimą savimi, komandiškumą ir kūrybiškumą. Atrasti prasmingą vasaros poilsį ir smagiai praleisti laiką bendraminčių būryje.

Stovyklos dienas užpildys smagūs emocinį ir fizinį intelektą lavinantys vaidybos užsiėmimai su patyrusiais TV ekranuose matomais aktoriais. Jaunuoliai turės galimybę mokytis vaidinti prieš kameras. Įvairių užsiėmimų metu lavinsime aktoriaus darbui reikalingus gebėjimus, balsą, dikciją ir judesį. Gilinsimės į scenarijų, kursime personažus bei mokysimės tekstą finaliniam tikslui- vaidybinėms kino serijoms. Po aktorinių užsiėmimų stovyklautojai džiaugsis aktyviomis laisvalaikio pramogomis, kurių metu bus lavinami kiti gabumai: sportas, šokis, projektinė ir kūrybinės veiklos. Vakarais visi kartu rinksimės į skirtingus kino seansus, po kurių diskutuosime ir dalinsimės savo asmeninėmis įžvalgomis. Daugiau apie stovyklą – čia.