Atgal 2017.12.04

Trumpiausią metų dieną praleiskite žiūrėdami trumpametražius filmus!

Europos kino bendruomenė gruodžio 21-ąją švenčia tarptautinę trumpametražių filmų dieną. Šia proga lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kartu su Europos trumpametražių filmų platintojus vienijančia organizacija „Short Circuit“ ir lietuvių kino kūrėjais pristato tris specialiai šiai šventei parengtas filmų programas. Ryškiausius pastarųjų metų lietuvių, viso pasaulio ir vaikams kurtus trumpuosius filmus išvysite kino teatruose „Pasaka“ ir „Skalvija“ bei per televizijos kanalą „LRT Kultūra“.

PROGRAMA

Gruodžio 21 d. 19:30 val., kino teatras „Pasaka“
PASAULIS TRUMPAI
6 ryškiausi 11-ojo Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio filmai, pelnę tarptautinį pripažinimą bei aplankę didžiausius kino festivalius.
Gruodžio 21 d. 21:30 – 00:00 val., televizijos kanalas „LRT Kultūra“
TRUMPI, BET FILMAI
Kas svarbu, apie ką mąsto, kaip kuria, ir kur link žengia jaunosios kartos lietuvių kino kūrėjai? Geriausių pastarųjų metų lietuviškų trumpametražių filmų programa.
Gruodžio 18-22 d. kino teatrai „Skalvija“ ir „Pasaka“
FILMUKAI VAIKAMS
Nuotaikinga, įkvepianti ir pamokanti programa parengta specialiai mažiesiems kino žiūrovams. Aštuoni įvairių spalvų ir formų filmukai pasakos apie draugystę, išdaigas ir nuotykius miške, sode ar kitoje planetoje. Programa skirta 4-8 metų vaikams. Programos trukmė – 44 minutės. Filmai be dialogų.
Šios programos filmų peržiūros skirtos darželių ir mokyklų grupėms. Būtina išankstinė registracija. Kviečiame registruotis:
kino centre „Skalvija“: edukacija@skalvija.lt arba 852610505;
kino teatre „Pasaka“: edukacija@kinopasaka.lt arba 852611516, 867076137.
Dėl bilietų kainos į šios programos seansus prašome teirautis nurodytais kontaktais.
Organizatorius: lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“
Renginys socialiniame tinkle Facebook: čia.