Atgal 2022.06.03

Specialus trumpametražių filmų seansas „Trumpas kinas” sugrįžtą į Kintus!

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts” kartu su Kintų rezidencija „Kintai Arts“ kviečia į nemokamą lietuviškų trumpųjų filmų seansą. Birželio 17 d., 19 val. Kintų regiono vietiniams gyventojams ir svečiams bus pristatyta jaudinanti ir įtraukianti programa „Trumpas kinas. Vienos dienos istorija”. Seansas vyks “Kintai Arts” rezidencijoje (Kuršių g. 30, Kintai ).

„Trumpas kinas. Vienos dienos istorija” – trumpametražių filmų programa, kviečianti pasinerti į ironijos, romantiškų jausmų, nostalgijos ir veiksmo kupinus gyvenimus. Programoje – penkios šmaikščios, absurdiškos, jaudinančios, keistos ir netikėtos istorijos, kurios leis pažvelgti į puikiai pažįstamas situacijas iš naujos perspektyvos. Čia keliami klausimai, kodėl taip sunku mylėti, apie ką limuzine kalba nepažįstami žmonės ir kaip išgyventi susitikimą su seniai nematyta šeima. Filmai buvo pristatyti Varšuvos, Londono, Glazgo filmų festivaliuose ir toliau tęsia savo kelionę Lietuvoje.

Vietų skaičius ribotas.

 

Programos filmai:

VISKAS GERAI

Rež. Jorūnė Greičiūtė

2020 / 17 min. / vaidybinis

Du vidutinio amžiaus žmonės važiuoja į pasimatymą prie upės.

LIMUZINAS

Rež. Saulė Bliuvaitė

2021 / 15 min. / dokumentinis

Limuzinais besivažinėjančius niekuo tarpusavyje nesusijusius žmones sujungia bendras kelionės tikslas – nežinomybė.

SUTRIKIMAS

Rež. Petras Kuneika

2021 / 18 min. / vaidybinis

Danielius yra niekuo neišsiskiriantis XXI a. jaunuolis, kuris bando atrasti savo vietą tiek santykiuose, tiek visuomenėje. Bandydamas pritaikyti ankstesnių kartų vyriškumo mitus, Danielius patenka į vis absurdiškesnes situacijas. Galiausiai gėda ir visiškas sumišimas vaikiną priveda prie kraštutinės savidestrukcijos. Tačiau net ir šis pasirinkimas ne jo valioje.

APKLAUSA

Rež. Urtė Sabutytė

2021 / 14 min.  / vaidybinis

2000-ieji. Jauna prokurorė Aleksandra tiria prekybos žmonėmis bylą. Kartu su ja praleidžiama diena komisariate, kur įvykdomos dvi apklausos. Pirmojoje prokurorė susiduria su įtariamuoju Andriumi – mokyklos laikų draugu, provokuojančiu, nepasiduodančiu jos strategijoms ir neleidžiančiu nė minutei atsipalaiduoti. Antroje apklausoje laukia nukentėjusioji Viktorija, turinti savų priežasčių nepasitikėti teisėsauga.

PIRMAS SEKMADIENIS PO PIRMOS PILNATIES

Rež. Greta Griniūtė

2021 / 15 min. / vaidybinis

Londone gyvenančiai didžėjai Eglei grįžus į gimtąją Lietuvą – Velykoms, ją pasitinka daugiau nei tik muzika.