Atgal 2020.04.22

Šeštajame OPEN TALKS – kino kūrėjas Karolis Kaupinis

Tęsiame OPEN TALKS pokalbių ciklą virtualioje erdvėje! Šeštajame susitikime – kino kūrėjas Karolis Kaupinis. Tiesioginėje transliacijoje Karolį kalbins nepriklausoma kino žurnalistė, dailėtyrininkė Ieva Šukytė, dirbanti prie įvairių kino projektų komunikacijos srityje.

Pokalbio su Karolio Kaupiniu transliacija vyks balandžio 28 d. 18 val. Lithuanian Shorts facebook paskyroje ir 15Min portale bei facebook paskyrose.

Visą balandžio 28-ąją bus galima nemokamai pasižiūrėti du Karolio Kaupinio režisuotus filmus: „Sidabrinę gervę“ laimėjusį ir daugelį tarptautinių kino festivalių apkeliavusį vaidybinį filmą „Triukšmadarys“ (2014, 15 min.) bei „Sidabrinei gervei“ nominuotą vaidybinį filmą „Budėjimas“ (2017, 15 min.). Daugiau informacijos apie filmų rodymą bus skelbiama Lithuanian Shorts FB paskyroje artėjant renginiui.

Renginys Facebook.

Karolis Kaupinis gimė 1987 m. Vilniuje, baigė lyginamosios politikos magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Dirbo tarptautinių naujienų žurnalistu LRT televizijoje, vedė ir kūrė laidą „Pasaulio Panorama“. Pirmasis Karolio Kaupinio trumpametražis filmas „Triukšmadarys“ buvo atrinktas į Lokarno tarptautinio kino festivalio konkursinę programą bei laimėjo „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą kaip geriausias 2015 m. trumpametražis filmas. Režisieriaus debiutinis ilgametražis vaidybinis filmas Nova Lituania 2019 m. laimėjo Atėnų ir Rygos kino festivalius, o šiemet „Kino pavasaryje“ buvo apdovanotas „Cineuropa“ prizu.

 

Trumpai apie OPEN TALKS: tai – atvirų pokalbių ciklas, kurį vykdo lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“. Renginių metu moderatoriai veda pokalbius su jaunosios kartos lietuvių filmų kūrėjais – kalba apie jų profesinio kelio ypatumus, kylančius iššūkius ir kūrybinius sprendimus, sėkmes ir nesėkmes, autoritetus ir įkvėpimo šaltinius, kūrybinės ateities prognozes ir vyraujančias audiovizualinių menų tendencijas. Pokalbiai užbaigiami režisierių filmų peržiūromis. Visus OPEN TALKS pokalbius galite rasti 15Min ir Spotify tinklalaidėse.

Lithuanian Shorts veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.