Atgal 2019.10.15

Pirmame „Open Talks + Elska Coffee Cinema“ susitikime: režisierius Titas Laucius

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra Lithuanian Shorts kartu su Vilniuje įsikūrusia kavos erdve Elska Coffee pristato naują iniciatyvą — atvirų pokalbių ciklą OPEN TALKS. Renginių ciklo metu moderatoriai ves pokalbius su jaunosios kartos lietuvių filmų kūrėjais, sužinosite apie jų profesinio kelio ypatumus, kylančius iššūkius ir kūrybinius sprendimus, sėkmes ir nesėkmes, autoritetus ir įkvėpimo šaltinius, kūrybinės ateities prognozes ir vyraujančias audiovizualinių menų tendencijas. Pokalbius užbaigsime režisierių filmų peržiūromis.
Formatas: 45 min. pokalbio + 45 min. filmų peržiūra.
Pirmojo atviro pokalbio „Open Talks + Elska Coffee Cinema” dėmesio centre – režisierius ir scenaristas TITAS LAUCIUS.
Titas Laucius (g. 1993 m.) baigė kino dramaturgijos bakalauro ir vaizdo režisūros magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Tito trumpametražiai filmai „Kambariokai“ ir „Gyvatė“ 2017 ir 2018 m. rodyti tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje „FEST – New Directors, New Films“ Portugalijoje. „Gyvatė“ šiame festivalyje 2018 m. laimėjo CinEurope žiūrovų simpatijų prizą, o Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ studentų programoje šis filmas Titui pelnė perspektyviausio režisieriaus apdovanojimą. 2019 m. režisieriaus naujausias trumpametražis filmas „Šeima” festivalyje „Kino pavasaris” studentų programoje laimėjo žiūrovų simpatijų prizą.
Renginio filmų programa:
GYVATĖ / 17 min. / 2017
KAMBARIOKAI / 8 min. / 2017
ŠEIMA / 21 min. / 2019
Pokalbį moderuos Austėja Kuskienė, LRT Klasikos kultūros laidų vedėja, jau 5 metus besigilinanti į kino tematiką ir tyrinėjanti kino užkulisius, kinotyros magistrantūros studentė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
Renginys vyks spalio 22 d. 19 val., Elska Coffee kavos erdvėje, Pamėnkalnio g. 1, Vilnius
Renginys NEMOKAMAS.
Renginio pagrindinis rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba.