Atgal 2020.04.02

OPEN TALKS su režisieriumi Andriumi Blaževičiumi – virtualioje erdvėje

Penktasis OPEN TALKS persikelia į virtualią erdvę! Dėmesio centre – režisierius Andrius Blaževičius. Tiesioginėje transliacijoje Andrių kalbins Austėja Kuskienė.

Transliacija vyks Lithuanian Shorts facebook paskyroje balandžio 7 d., antradienį, 18 val.

 

Andrius Blaževičius – kino režisierius, edukatorius, ilgametis Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio konkursinės programos sudarytojas. Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje įgijo kino režisūros magistro laipsnį. Studijų laikotarpiu Andrius sukūrė šešis trumpametražius filmus, tarp jų – „Dešimt priežasčių“ (2011 m.) – laimėjęs du Lietuvių kino akademijos apdovanojimus. Debiutinis ilgametražis režisieriaus filmas „Šventasis“ (2016 m.), kurio premjera įvyko Busano ir Varšuvos kino festivaliuose, pelnė šešis Lietuvių kino akademijos apdovanojimus.

Pokalbio moderatorė – Austėja Kuskienė, LRT Klasikos kultūros laidų vedėja, jau 5 metus besigilinanti į kino tematiką ir tyrinėjanti kino užkulisius, kinotyros magistrantūros studentė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

 

Žinoma, kaip be trumpametražių filmų! Visą balandžio 7-ąją galėsite internete nemokamai pasižiūrėti du Andriaus Blaževičiaus režisuotus trumpametražius filmus:

BERGENAS / 26 min. / 2009
DEŠIMT PRIEŽASČIŲ / 30 min. / 2011

Daugiau informacijos apie filmų rodymą bus skelbiama Lithuanian Shorts FB paskyroje artėjant renginiui.

Renginys Facebook platformoje.

 

Trumpai apie OPEN TALKS: tai – atvirų pokalbių ciklas, kurį vykdo lietuviškų trumpametražių filmų agentūra Lithuanian Shorts“. Renginių metu moderatoriai veda pokalbius su jaunosios kartos lietuvių filmų kūrėjais – kalba apie jų profesinio kelio ypatumus, kylančius iššūkius ir kūrybinius sprendimus, sėkmes ir nesėkmes, autoritetus ir įkvėpimo šaltinius, kūrybinės ateities prognozes ir vyraujančias audiovizualinių menų tendencijas. Pokalbiai užbaigiami režisierių filmų peržiūromis. Visus OPEN TALKS pokalbius galite rasti 15Min ir Spotify tinklalaidėse.

Lithuanian Shorts veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.