Atgal 2019.09.24

Baltic Pitching Forum 2019 skelbia renginio programą

„Baltic Pitching Forum“ šiemet 7-ajį kartą sveikina Baltijos šalių kino profesionalus ir nekantriai laukia naujausio svečio – Suomijos. Net 12 išskirtinių trumpametražių filmų projektų, komisijos nariai ir pranešėjai pavers Vilnių patraukliausia Europos trumpojo kino industrijos vieta.
Forumas trumpametražių filmų kūrėjams suteikia unikalią galimybę pristatyti savo projektus patyrusiems komisijos nariams ir Lietuvos prodiuserių komisijai, bei padeda jiems užmegzti naujus ryšius su Europos filmų profesionalais, televizijos ir fondų atstovais, VoD (ang. Video on-demand) programų sudarytojais, pardavimo agentais ir platintojais.
„Baltic Pitching Forum“ vyks tris dienas, kurių metu dalyviai turės projektų pristatymų mokymus, o vėliau vyks ir projektų pristatymo sesijos, taip pat dalyvių asmeniniai susitikimai su kino profesionalais iš visos Europos. Šiomis dienomis kino profesionalai taip pat skaitys viešas paskaitas, kurios atviros visai kino industrijai.
Maloniai kviečiame apsilankyti visus, norinčius patobulinti audiovizualinių projektų pristatymų įgūdžius, viešose paskaitose ir projektų pristatymo sesijose, kurios vyks spalio 10-12 dienomis, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.
Renginį remia Lietuvos Kultūros taryba, Suomijos audovizualinės kultūros centras AVEK, Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinė mobilumo programa, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Renginys nemokamas ir vyks anglų kalba. Dėl riboto vietų skaičiaus prašome registruotis čia.
Baltic Pitching Forum 2019 programme
Daugiau apie forumą – www.bpf.lt