Animacinės išdaigos

Atgal

Laikas prisijungti prie animacinių nuotykių ir išdaigų! Trumpiausios metų dienos proga Europos trumpametražių filmų platintojus vienijančios organizacija „Short Circuit“ pristato specialiai „Trumpa, bet diena“ šventei parengta filmų programa vaikams „Animacinės išdaigos“. 6 Europos kūrėjų trumpųjų filmų programoje mažieji kino žiūrovai kviečiami į nuotaikingą pasaulį, kurį tyrinės sniege, zoologijos sode ir su padidinamuoju stiklu.

Programa skirta 1-4 klasių vaikams, filmai be dialogų, trukmė: 44 min. 

 

 

PASPAUDIMAS | Click
rež. Marine Jacob
Belgija, 2017, 1 min.

Zoologijos sode berniukas bando nufotografuoti drugelį ir ignoruoja visus kitus aplink esančius gyvūnus.

 

 

 

ŽADINTOJAS | Awaker
rež. Filip Diviak
Čekijos Respublika, 2017, 10 min.

Trumpa animacinė istorija, prasidėjusi XIX a. pradžioje šaltoje Šiaurės šalyje. Istorija pasakoja apie seno vyro, dirbančio žmonių žadintoju, įprastinį gyvenimą. Tačiau viskas pasikeičia tą dieną, kai žadintojas gauna seną blizgantį varpą.

 

 

PAWO | Pawo
rež. Antje Heyn
Vokietija, 2015, 8 min.

PAWO (iš tibetiečių k. – būti drąsiam) yra mažytės žaislinės figūrėlės nuotykis, nukeliantis mus į magišką pasaulį. Keisto kompanijos draugo pagalba ji pagaliau suvokia savo jėgą ir gebėjimus.

 

 

URSA – ŠIAURĖS PAŠVAISTĖS DAINA | Ursa – the Song of the Northern Lights
rež. Natalia Malykhina
Norvegija, 2021, 10 min.

Graži ir jautri istorija apie mažą baltąją mešką, kuri liko viena šaltoje, tamsioje Arktyje ir ieško savo mamos.

 

 

 

DODU – KARTONINIS BERNIUKAS | Dodu – The Cardboard Boy
rež. José Miguel Ribeiro
Portugalija, 2010, 5 min.

Dodu yra labai jautrus berniukas. Jis gyvena vaikams priešiškame mieste ir yra priverstas didžiąją laiko dalį praleisti viduje. Todėl jis kuria svajones tuščioje kartoninėje dėžėje. Kaskart braižydamas kartoninės dėžės paviršių Dodu sukuria nepaprastus pasaulius, kuriuose gyvena vienetinės būtybės, padedančios jam augti ir susidoroti su emocijomis.

 


DIDINAMASIS STIKLAS | Die Lupe
rež. Nazgol Emami
Vokietija, 2017, 11 min.

Pasitelkdama vaizduotę ir didinamąjį stiklą mergaitė sugeba paversti savo naujus namus magišku pasauliu. Jei tik nebūtų to erzinančio, čirškiančio durų skambučio! Kas tai galėtų būti?