Atgal

Virsmas

Trumpas animacinis filmas, paremtas Nathano Jureviciaus grafine novele tuo pačiu pavadinimu. Iš kartos į kartą paslaptingos būtybės gamino molinius žetonus, kurie geba pakeisti vėjus ir genties veidus. Ateina mėnuo, kai pačiam jauniausiam tenka kopti dešimt tūkstančių žingsnių į rytų kalną. Jo žygis turi apgaubti miestą pokyčių vėjais. Spalvingas, novatoriškas animacinis filmas įtraukia į kelionę po magišką pasaulį.

Informacija

Metai
2016
Žanras
animacinis
Trukmė
7'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Anglų

Komanda

Režisierius
Prodiuseriai
Miglė Pelakauskė, Vitalijus Žukas
Scenarijaus autorius
Nathan Jurevicius
Montažo režisierius
Luke Jurevicius
Garso režisierius
Luke Jurevicius
Kompozitorius
Luke Jurevicius
Animatorius
Donnie Anderson
Prodiuserinės kompanijos
OKTA studio, PetPunk

Kontaktai

Režisieriaus biografija

Nathan Jurevicius

Nathan Jurevicius yra lietuvių kilmės iliustratorius, animacijos kūrėjas ir grafikas, gyvenantis ir kuriantis Kanadoje. Įvairialypis jo darbų profilis ir tarpdiscipliniškumas lėmė pasaulinį pripažinimą skirtingose kūrybos srityse, o jo meniniai ir komerciniai darbai plačiai pristatyti gausybėje publikacijų ir galerijų.

N. Jurevicius – vienas pirmųjų pasaulyje vinilinių žaislų kūrėjų, per karjerą pristatė daugiau nei 100 skirtingų personažų. Didžiausio pripažinimo sulaukė 2001 metais sukurta ir milžinišką fanų būrį surinkusi “Scary Girl” (liet. “Kraupi mergaitė”). Personažas tiražuotas daugybe specialių vinilinių žaislų versijų, jo istorija išleista komiksų knygose ir atspindėta įvairiomis kitomis formomis tapo ypatingai sėkmingu kūrėjo prekės ženklu, platinamu ir eksponuojamu ne tik Australijoje ir Kanadoje, bet ir kitų šalių rinkose.

Filmografija

Orfėjas ir požemio karalystė / Orpheus and the Underworld (2004, trumpametražis)
Ietis / Spear (2007, trumpametražis),
Scarygirl (2009, trumpametražis),
Ziptronik Megablast (2013, trumpametražis),
Peleda (2013, trumpametražis),
Virsmas / Junction (2016, trumpametražis animacinis)
Blure Cherry (2018, trumpametražis animacinis)