Atgal

Neeuklidinė geometrija

Kur dingsta meilė, mylimiesiems išsiskyrus arba likus kartu? Iš kur atsiranda jėgų pamilti vėl? Ar galima-įmanoma ir ar galima-legalu mylėti kelis žmones vienu metu? Kuo virsta mūsų meilė po mūsų mirties, ar ji iš tiesų tokia svarbi, ar paprasčiausiai neišvengiama?
Apie meilės dėsnius ir įstatymus, kurie aiškūs kaip du kart du, kol mes mylime, bet nebesuprantami ir nepaaiškinami, kai meilė pasitraukia. Apie širdies logiką, kuri nieko bendra neturi su įprastine logika, taip, kaip neeuklidinė geometrija paneigia ir pranoksta euklidinę.

Informacija

Metai
2013
Žanras
animacinis
Trukmė
11'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Be dialogų

Komanda

Prodiuserė
Jūratė Samulionytė
Scenarijaus autorė
Solveiga Masteikaitė
Montažo režisierė
Skirmanta Jakaitė
Garso režisierius
Andrius Kauklys
Kompozitorius
Marius Narbutis
Prodiuserinė kompanija
Všį “Nerutina”

Kontaktai

Režisieriaus biografija

Skirmanta Jakaitė

Skirmanta Jakaitė (g. 1969 m.) – Vilniaus dailės akademijoje animacijos studijas baigusi Lietuvos režisierė ir animatorė. Jos trumpametražiai filmai kuriami naudojant 2D animacijos techniką. Baigiamasis Skirmantos darbas „Galim susitikti, galim nesusitikti“ buvo parodytas daugelyje pripažintų tarptautinių kino festivalių, kaip Otavos, Hirošimos, Klermono-Ferano, Melburno ir kituose. Filmas „Neeuklidinė geometrija“ (režisuotas kartu su Solveiga Masteikaite) buvo apdovanotas pasaulinės žiuri prizu 60-jame Oberhauzeno trumpametražių filmų festivalyje ir laimėjo specialų tarptautinės žiuri prizą Hirošimos animacijos festivalyje. Šis filmas taip pat pelnė „Sidabrinę gervę“ kaip geriausias 2014 m. lietuviškas animacinis filmas.

Filmografija

Galim susitikti, galim nesusitikti / We May Meet, We May Not (2011, trumpametražis animacinis)
Neeuklidinė geometrija / Non-Euclidean Geometry (2013, trumpametražis animacinis)
Žonglierius / The Juggler (2018, trumpametražis animacinis)

Solveiga Masteikaitė

Solveiga Masteikaitė (g. 1969 metais) – tekstų kūrėja, scenaristė.

Filmografija

Neeuklidinė geometrija / Non-euclidean geometry (2013, trumpametražis animacinis)