Atgal

Baltic Women in Film Mentorship

„Baltic Women in Film Mentorship“ – pirmoji mentorystės programa Baltijos šalių moterims iš kino ar televizijos industrijų, kurios norėtų įgyti daugiau žinių, patirties ar pakeisti savo karjeros kelią. Šia mentorystės programa siekiama sukurti kontaktų tinklą, kuris ne tik paisytų lyčių lygybės principų, bet ir skatintų dalijimąsi patirtimi, žiniomis, kontaktais ir susidomėjimą Baltijos šalių kino sritimi.

Mentorystės programos tikslas – skatinti moteris ugdyti savo kompetencijas ir profesinius įgūdžius kuriant naujus audiovizualinius projektus ar paslaugas.

Programos metu dalyvių laukia trys susitikimai su mentoriais ir kitomis ugdytinėmis, trys edukaciniai seminarai lyderystės, derybų ir savireklamos temomis, taip pat dalyvavimas trijuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmų festivalių kino industrijos renginiuose. Be to, ugdytinės turės galimybę praleisti visą darbo dieną su pasirinktu kino ar televizijos industrijos profesionalu, tapusiu programos mentoriumi. 

Į „Baltic Women in Film Mentorship 2021-2022” programą bus atrenkamos 15 programos dalyvių (5 iš kiekvienos šalies). Programoje nėra amžiaus limito ar paraiškos registracijos mokesčio, tačiau atrinktos dalyvės turi dalyvauti pilnoje mentorystės programoje, kuri apima tiek gyvus, tiek nuotolinius susitikimus ir renginius. Pagrindinis atrankos į mentorystės programą kriterijus yra motyvacija, be to, vertinami pareiškėjų išsikelti tikslai, patirtis ir potencialas profesiniam tobulėjimui.

Programos trukmė – aštuoni mėnesiai (2021 m. rugsėjis – 2022 m. gegužė).

Pagrindinė programos kalba – anglų.

Mentorystės programą organizuoja lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ ir asociacija „Moterys Lietuvos kino industrijoje“ (WIFT LT).

Programą finansuoja „Nordic Culture Point“, organizaciniai programos partneriai: tarptautinis kino industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ bei festivaliai „Riga IFF“ ir „PÖFF“.

Projekto rėmėjai