Skaitmeninis Voodoo

Digital Voodoo

Filmas tiria tikro ir netikro pasaulių santykius. Susidurdami su virtualiu pasauliu, mes užmirštame, kas vyksta aplink mus.

Anonsas

Informacija

Metai
2020
Žanras
animacinis
Trukmė
2'
Gamybos šalis
Lietuva

Komanda

Scenarijaus autorius
Julius Zubavicius, Antanas Skučas
Montažo režisierius
Antanas Skučas
Garso režisierius
Julius Zubavicius
Kompozitorius
Julius Zubavicius
Animatorius
Antanas Skučas
Prodiuserinė kompanija
Playing nerve, Tylus kinas

Kontaktai

Antanas Skučas

Režisieriaus biografija

Antanas Skučas

Antanas Skučas Vilniaus dailės akademijoje įgijo Animacijos specialybės bakalauro laipsnį bei baigė foto-medios meno magistro studijas. Magistrinis darbas yra talpinamas internete. „Mitologija.lt“ – tai savotiška elektroninė enciklopedija skirta šešioms lietuvių liaudies mitinėms būtybėms. Čia talpinama kelių tipų informacija: tautosaka, mitologinių būtybių aprašymai, žaidimai bei animaciniai etiudai tautosakos tematika. Iš šio ciklo animacinis filmas „Raganos burtai“ buvo apdovanotas „Pravda 1 minute“ festivalyje ir gavo „Grand Prix“.

A. Skučo debiutinis animacinis filmas „Vaikystės dienoraštis“ 2009 buvo apdovanotas Lietuvos kino industrijos apdovanojimu „Sidabrine gervė“ už geriausią animacinį filmą. Skučo darbai susilaukė ir tarptautinio susidomėjimo – filmai bei vaizdo klipai keliauja po tarptautinius festivalius. Autorius bendradarbiauja ir su Amerikos filmų kūrėjais. Didžiosios Britanijos ir JAV kino teatrams buvo pristatytas dokumentinis filmas „Vanishing of the Bees“, kuriam A. Skučas kūrė animaciją.

Filmografija

Nebaigta pasaka / Unfinished Story (2007, trumpametražis animacinis)

Vaikystės dienoraštis (2009, trumpametražis animacinis)

Iliuzija / Illusion (2016, trumpametražis animacinis)

Skaitmeninis Voodoo / Digital Voodoo (2020, trumpametražis animacinis)

Julius Zubavičius

Julius Zubavičius, baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, šiuo metu gyvena Londone. Jis kaip garso režisierius ir kompozitorius dirbo daugiau nei 30-yje filmų.

Filmografija

Skaitmeninis Voodoo / Digital Voodoo (2020, trumpametražis animacinis)