Atgal

Šeima

Eimantas su Migle draugauja dar tik keletą mėnesių. Kadangi Miglės senelis vienas gyvena kelių kambarių bute, Miglės tėvai nusprendžia, kad senelis galiausiai kraustysis gyventi pas juos. Norėdamas įtikti merginai, Eimantas atvyksta padėti Miglės šeimai kartu iškraustyti senelį ir kartu susipažinti su merginos tėvais. Tačiau ne visi šeimos nariai yra patenkinti Miglės vaikino buvimu.

Informacija

Metai
2019
Žanras
vaidybinis
Trukmė
21'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Lietuvių

Komanda

Režisierius
Prodiuserė
Klementina Remeikaitė
Scenarijaus autorius
Titas Laucius
Operatorius
Zbigniev Bartoševič
Montažo režisierius
Darius Šilėnas
Garso režisierė
Iveta Macevičiūtė
Kompozitoriai
Titas Laucius, Vilius Verbus
Pagrindiniai aktoriai
Arūnas Sakalauskas, Dainius Gavenonis, Vidas Petkevičius, Andrius Alešiūnas, Aistė Zabotkaitė, Aldona Vilutytė, Rasa Samuolytė, Mantas Šalkauskas, Rapolas Šlevas
Prodiuserinės kompanijos
Lithuanian Academy of Music and Theatre (LT), Afterschool (LT)
Dailininkė
Justė Vazgytė

Kontaktai

Klementina Remeikaitė

Režisieriaus biografija

Titas Laucius

Titas Laucius (g. 1993 m.) baigė kino dramaturgijos bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2018 m. akademijoje baigė vaizdo režisūros magistro studijas. Tito trumpametražis filmas „Kambariokai“ 2017 m. buvo atrinktas į tarptautinį trumpametražių filmų festivalį „FEST – New Directors, New Films“ Portugalijoje. Jo antrasis filmas „Gyvatė“ buvo rodytas šiame festivalyje 2018 m. ir laimėjo CinEurope žiūrovų simpatijų prizą. Su šiuo filmu dalyvaudamas Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ studentų programoje, Titas laimėjo perspektyviausio režisieriaus apdovanojimą.

Filmografija

Kambariokai / Roommates (2017, trumpametražis vaidybinis)
Gyvatė / Snake (2017, trumpametražis vaidybinis)
Šeima / Family Unit (2019, trumpametražis vaidybinis)