Sala

The Isle

Apatiškas gyvenimui vyras leidžia dienas užsidaręs. Jis neturi jokių ryšių ar kontaktų su išoriniu pasauliu. Tuščias ir apleistas kambarys demonstruoja jo atsiribojimą nuo aplinkos. Jo vidinį pasaulį. Netikėtai jo kambaryje atsiranda moteris, ji atneša į jo pasaulį keistas savo istorijas (keistus daiktus ir objektus). Taip kaskart keisdama jo vidinį ir išorinį būvį, ir susidomėjimą gyvenimu. Ji tarsi vilioja ir provokuoja jį gyventi, kalbina jį savo kalba, jis priešinasi jos įsiterpimui į jo vienatvę, iš pradžių ignoruoją jos būvimą, bet po to supranta, kad jos ketinimai yra geri. Apsilankydama ji palieka ženklus (veidrodžius ir kitus objektus). Tokiu būdu keisdama jo gyvenamą interjerą ir jo vidinį pasaulį – ji atidaro langus į pasaulį, sudomindama jį juo. Sudomina vyrą ja ir pačiu pasauliu.

Informacija

Metai
2023
Žanras
eksperimentinis
Trukmė
15'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Nėra

Komanda

Režisierius
Prodiuseris
Patricija Vytytė, Veronika Tamulionytė
Scenarijaus autorius
Patricija Vytytė, Tomas Kumpiniauskas
Operatorius
Oskaras Abramavičius
Montažo režisierius
Rokas Gecevičius
Garso režisierius
Pijus Brazys
Kompozitorius
Manuel Valazquez
Pagrindiniai aktoriai
Aleksandra Vilimaitė ir Saulius Ambrozaitis

Kontaktai

Patricija Vytytė

Režisieriaus biografija

Patricija Vytytė

Patricija Vytytė (1995m.) Teatro ir kino dailininkė baigusi scenografijos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje (2015-2022). Studijų metu su Nord+ programa pusę metu studijavo Latvijos Dailės Akademijoje (2018m), studijinę praktiką atliko Ispanijoje, Barselonoje (2019).

Dailininkės karjerą menininkė pradėjo kurdama teatro scenografiją. Kine jaunoji dailininkė kaip kostiumininkės asistentė pradėjo dirbti didelės produkcijos filmuose : BBC seriale „Karas ir taika“ (2015m), „Tarp pilkų debesų“ (2018m), „Sobibor“, ir kituose. 2020m. „Dance“ (rež. Danielius Minkevičius) trumpo metro filmui sukūrė scenografiją, filmas dalyvavo prestižiniame „Camerimage“ festivalyje konkursinėje jauno kino programoje ir šių metų Europos kino forumo „Scanorama“ trumpųjų filmų pristatyme. Dailininkė debiutavo ir kaip režisierė eksperimentiniame filme „Sala“.

Filmografija:

Sala / The Isle (2022, trumpametražis eksperimentinis)