Atgal

Po oda

Ritmas, pulsacija, šviesos kokonai, gamtos ir kūno architektūra – taip unikalų Lietuvos kraštą, Kuršių neriją, ir jos gyvybės trapumą filme atskleidžia prancūzų choreografė Mathilde Monfreux, video menininkė Trécy Afonso ir Šeiko šokio teatro šokėjai. Čia šokančio kūno ir natūralių formų sintezė menamas jų jungtis paverčia regimomis architektūrinėmis formomis. Tarsi praskleidus Majos šydą, žiūrovui atsiveria subtilus žmogaus ir pasaulio ryšys, kur kiekvienas elementas neabejotinai veikia visą sistemą. Su prancūzių kūrėjoms būdingu subtilumu ir organiškumu filmas panardina žiūrovą į poetišką gamtos ir šokio tėkmę. Šis filmas – tai dar vienas prancūzų – lietuvių kūrybinio bendradarbiavimo programos „KlaipėDAnse“, vykstančios nuo 2017 metų, vaisius.

Informacija

Metai
2020
Žanras
Šokio filmas
Trukmė
24'
Gamybos šalis
Lietuva, Prancūzija

Komanda

Prodiuseris
Goda Giedraitytė
Operatorius
Trécy Afonso
Montažo režisierius
Trécy Afonso
Garso režisierius
Raphaële Dupire
Kompozitorius
Raphaële Dupire
Pagrindiniai aktoriai
Agnija Šeiko, Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Marija Ivaškevičiūtė, Mantas Černeckas, Olga Gerasimova, Madeleine Jefferson, Ugnius Motiejūnas, Laurynas Krasauskas, Mathilde Monfreux
Prodiuserinė kompanija
VšĮ Šeiko šokio teatras

Kontaktai

Greta Seiliūtė

Režisieriaus biografija

Trécy Afonso, Mathilde Monfreux

TRECY AFONSO
Trécy Afonso gyvena ir dirba Marselyje, Prancūzijoje. Jos kūrybinis fokusas nukreiptas į vaizdo ir spektaklio meninę praktiką. Ji tyrinėja žmogaus kūno kalbą ir požiūrį į kasdienį gyvenimą. Taiko savo praktiką įvairių visuomenės sričių vaizdavimui, žmonių atitikties ir reguliavimo elgesio tyrimui ir nukreipimui. Eksperimentuoja su kūno / erdvės / visuomenės santykiais, tyrinėdama artumo ir santykio su kitais ribas.

MATHILDE MONFREUX
Mathilde Monfreux yra prancūzų šokėja, choreografė ir performansų atlikėja. Jos choreografinis braižas instinktyvus, kontekstualus, paremtas kontaktinės improvizacijos, butoh principais ir performatyviu patyrimu.

 

Filmography

Po oda / Under the Skin (2020, trumpametražis šokio filmas)