Paskutinis kartas

Last Time

Tadas, jo nėščia mergina Grėtė ir draugas Robis gyvena apleistame name. Porelė nusprendžia pradėti priklausomybės ligų gydymo kursą. Tadas sugalvoja dvi pinigų gavimo schemas gydymosi pradžiai. Draugai susigundo paskutinį kartą „pagaudyti kaifą“. Robis miršta, o pinigus iš Tado atima policininkai, palikdami jį su Grėte gatvėje likimo valiai.

Informacija

Metai
2022
Žanras
vaidybinis
Trukmė
18'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Lietuvių

Komanda

Prodiuseris
Lineta Lasiauskaitė
Scenarijaus autorius
Rinaldas Tomaševičius
Operatorius
Nojus Drasutis
Montažo režisierius
Rinaldas Tomaševičius
Garso režisierius
Vilius Daumantas
Prodiuserinė kompanija
Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Kontaktai

Lineta Lasiauskaitė

Režisieriaus biografija

Rinaldas Tomaševičius

Rinaldas Tomaševičius – populiarėjantis kino režisierius ir scenarijaus autorius. Prieš imdamasis kino režisūros, jis pats gyveno gatvėje kaip benamis, tik prieš 9 metus jis išsikapstė iš šio pragaro. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jis kuria filmus, kurie labai tikroviškai perteikia visuomenei nepriimtinas gyvenimo normas.

R. Tomaševičius 2022 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo kino režisūros bakalauro laipsnį ir tęsia studijas magistrantūroje. Debiutinis jo filmas „Paskutinis kartas“ šiuo metu keliauja po tarptautinius kino festivalius, kuriuose jau laimėjo ir kelis pagrindinius prizus, taip pat filmas buvo nominuotas 2022 m. Nacionaliniams kino apdovanojimams už geriausią studentų darbą. Filmas -15 taip pat pakeliui į didžiuosius kino festivalius.

Filmografija:

-15 / -15 (2022, trumpametražis vaidybinis)

Namai namučiai / Home sweet home (trumpametražis dokumentinis)

Paskutinis kartas / Last Time (2021, trumpametražis vaidybinis)