Atgal

Dievas sukūrė viską išskyrus kilimą

Li-Fraumeni sindromas (LFS) – tai itin retas genetinis sindromas, kuris ypač padidina įvairių lokalizacijų piktybinių navikų atsiradimo tikimybę. Ši paveldima geno mutacija, aptinkama vos viename kitame žmoguje iš milijono… Tačiau pakitęs genas gali būti perduotas vaikams, ir tai yra atsitiktinis, nekontroliuojamas procesas, kurio pasekmė – nuolatinis balansavimas ant peilio, tiksliau – skalpelio, ašmenų. Su tokia lemtinga aplinkybe kasdien susiduria dvi jaunos, charizmatiškos filmo herojės Aida ir Roberta. Už paprastų jų žodžių ir kasdienių veiksmų asketiškuose filmo „Dievas sukūrė viską, išskyrus kilimą“ kadruose slypi tikroji tiesa – kova su likimo mestu iššūkiu.

Informacija

Metai
2012
Žanras
dokumentinis
Trukmė
26'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Lietuvių

Komanda

Prodiuseriai
Juozas Javaitis, Mikas Žukauskas
Scenarijaus autoriai
Gintarė Valevičiūtė, Mikas Žukauskas
Operatorius
Mikas Žukauskas
Montažo režisierius
Mikas Žukauskas
Prodiuserinės kompanijos
LMTA, ROLLD

Kontaktai

Mikas Žukauskas

Režisieriaus biografija

Gintarė Valevičiūtė

Gintarė Valevičiūtė (gim. 1981 m.) yra baigusi tapybos ir animacijos bakalauro studijas bei fotografijos ir medijų meno magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu kuria įvairius tarpdisciplininio meno kūrinius, dalyvauja parodose, projektuose, dėsto animacijos meną Vilniaus dailės akademijoje.

Filmografija

Dievas sukūrė viską išskyrus kilimą / God Created Everything But A Carpet (2012, trumpametražis dokumentinis)

Mikas Žukauskas

Mikas Žukauskas (gim. 1986 m.) 2009 m. baigė TV ir kino režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, nuo 2011 m. ten pat studijavo vaizdo montažo magistrantūrą. Nuo 2006 m. dirba vaizdo ir kino srityje laisvai samdomu režisieriumi, montažo režisieriumi ir operatoriumi.

Filmografija

Trapus, yrantis pasaulis. Lietuvos medinė architektūra / Fragile and Vanishing World. Lithuanian Wooden Architecture (2008, trumpametražis dokumentinis)
Ana geraširdė / Goodhearted Ana (2009, trumpametražis vaidybinis)
Dievas sukūrė viską, išskyrus kilimą / God created everything but a carpet (2012, trumpametražis dokumentinis)
Trikampiui pakilus: Krystian Lupa stato „Didvyrių aikštę“ / Triangle Lifted: Krystian Lupa Stages ‘Heroes Square’ (2015, 50min., dokumentinis)