Atgal

Aldebaranas

„Aldebaranas“ – filmas sukurtas pagal Mariaus Ivaškevičiaus romano „Istorija nuo debesies“ motyvus. Filmas pasakoja apie jauno vaikino Mariaus ir skirtingų žmonių susitikimus. Tų susitikimų tikslas – sandėris, kurį siūlo Marius: pirkti romano veikėją arba kitaip tariant susimokėti už galimybę ir garbę būti įamžintam Mariaus romane. Tačiau visi šie sandėriai tai tik paslapties, kurią slepia Marius, priedanga.

Informacija

Metai
2017
Žanras
vaidybinis
Trukmė
17'
Gamybos šalis
Lietuva
Dialogai
Lietuvių

Komanda

Režisierė
Prodiuserė
Avelina Markevičiūtė
Scenarijaus autorės
Anelė Kerpauskaitė, Indrė Juškutė
Operatorė
Laura Aliukonytė
Montažo režisierė
Indrė Juškutė
Garso režisierius
Mindaugas Šmėga
Kompozitorius
Ovidijus Girdzijauskas
Pagrindiniai aktoriai
Valentinas Novopolkis, Fausta Semionovaitė, Arūnas Vozbutas, Saulius Kizas, Neringa Bulotaitė, Tomas Rinkūnas, Petras Šimonis
Prodiuserinė kompanija
LMTA
Dailininkė
Elžbieta Kvašytė

Kontaktai

Indrė Juškutė

Režisieriaus biografija

Indrė Juškutė

Indrė Juškutė 2018 m. baigė kino režisūros bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Nuo to laiko dirbo ne tik kaip režisierė, bet kaip ir režisieriaus asistentė tiek lietuviškuose, tiek tarptautiniuose projektuose. Režisuojant filmus Indrės pagrindinis siekis, dirbant kartu su aktoriais, kuo įtikinamiau perteikti autentiškas istorijas bei žmonių santykius. Indrės nuomone, filmus reikia kurti temomis, kurios artimos jai pačiai, spręsti per asmeninę kūrėjo perspektyvą papasakotas universalias, bendražmogiškas problemas. Indrė neįspraudžia savęs į žanrų rėmus, filmų stilistiką renkasi intuityviai – pagal tai, ko reikalauja pati istorija.

Filmografija:

Dabar jau viskas. Iki… / It‘s all over now. See you… (2016, trumpametražis vaidybinis)
Aldebaranas / Aldebaran (2017, trumpametražis vaidybinis)
Sulaikymas / Arrested (2023, trumpametražis vaidybinis)