Atgal

Trumpas kinas

TRUMPAS KINAS – tai naujausia lietuviškų trumpametražių filmų agentūros Lithuanian Shorts iniciatyva, kuria siekiama populiarinti trumpojo kino žanrą ir pristatyti aktualias, žiūroviškas trumpametražių filmų programas kino teatrų repertuaruose.

TRUMPAS KINAS 2020

„TRUMPAS KINAS. Mūsų pasaulis“trumpųjų filmų programa, atskleidžianti, kuo gyvena nūdienos lietuvių kino kūrėjai – filmai kalba apie atšalusius tėvo ir sūnaus santykius, apie mūsų plaukuose užkoduotus prisiminimus, apie nežinomą ir bauginančią mūsų gyvenimo pusę bei valstybinės lietuvių kalbos komisijos darbo užkulisius.

Programa:

Atkūrimas“ (rež. Laurynas Bareiša)

Kolektyviniai sodai“ (rež. Vytautas Katkus)

Vienas gyvenimas“ (rež. Marija Stonytė)

Komisija“ (rež. Vytautas Oškinis)

Šukavimas“ (rež. Eglė Mameniškytė)

„A.A.A.“ (rež. Karolina Nadzeikaitė)

 

„TRUMPAS KINAS. Lietuviški filmukai vaikams“nuotaikinga, įkvepianti ir pamokanti lietuvių kūrėjų trumpųjų filmų programa, skirta mažiesiems kino mylėtojams. Programoje pristatomi 3 animaciniai filmai, nukeliantys į ryškius ir spalvotus pasaulius, kuriuose išvysite meškino Miko ir jo geriausių draugų voverės Sonatos bei katino Gabrieliaus nuotykius, protingiausią pasaulyje trokštančią būti mergaitę Matildą bei linksmają arkliukę Barborą.

Programa:

Matilda ir atsarginė galva“ (rež. Ignas Meilūnas)

Pieno baras“ (rež. Urte Oettinger)

Šokliukė ir Kalėdų eglutė“ (rež. Katerina Vykhodseva)

 

Bendra informacija apie 2020 m. renginį čia.

TRUMPAS KINAS 2021

Projekto rėmėjai