Atgal 2021.09.13

Skelbiami „Baltic Women in Film Mentorship 2021-2022” mentorystės programos atrankos rezultatai

Šią savaitę prasideda Baltijos šalių kino ir televizijos moterims skirta profesinės mentorystės programa „Baltic Women in Film Mentorship 2021-2022“. Pirmoji mentorystės programa Baltijos šalims sulaukė didelio susidomėjimo – paraiškas dalyvauti projekte pateikė 44 moterys, dirbančios ar ketinančios dirbti skirtingose kino ir televizijos srityse. Dalyvauti programoje atrinktos 15 ugdytinų.

Programos trukmė – aštuoni mėnesiai (2021 m. rugsėjis – 2022 m. gegužė). Programos metu dalyvių laukia trys susitikimai su mentoriais ir kitomis ugdytinėmis, trys edukaciniai seminarai lyderystės, derybų ir savireklamos temomis, taip pat dalyvavimas trijuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmų festivalių kino industrijos renginiuose. Be to, ugdytinės turės galimybę praleisti visą darbo dieną su pasirinktu kino ar televizijos industrijos profesionalu, tapusiu programos mentoriumi.

Sveikiname atrinktas ugdytines!

 

Lietuva:

Jogilė Ramoškaitė, turinio kūrėja ir aktorė 

Indrė Juškutė, kino režisierė 

Vilma Razmutė, grafikos dizainerė, iliustratorė ir animatorė 

Ilona Stankevičienė, prodiuserė 

Bon Alog, vizualiojo meno kūrėja

 

Latvija:

Gunda Bergmane, prodiuserė 

Zane Buksa, jaunesnioji prodiuserė 

Līga Požarska, kino žurnalistė 

Beatrise Maija Krievina, dizainerė 

Alise Zariņa, kino režisierė ir scenaristė 

 

Estija:

Jaanika Arum, kino režisierė, scenaristė ir aktorė 

Nadya Tjuška, kino kūrėja 

Birk Rohelend, scenaristė 

Ragne Mandri, kino režisierė ir scenaristė 

Bojana Babic, kino režisierė ir scenaristė 

 

Mentorystės programą organizuoja lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ ir Kino ir televizijos moterų asociacija. Mentorystės programą “Baltic Women in Film Mentorship 2021-2022” finansuoja „Nordic Culture Point“,  organizaciniai programos partneriai: tarptautinis kino industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ bei Rygos tarptautinis kino festivalis ir Talino tarptautinis kino festivalis „Black Nights“.