Atgal 2016.09.19

Lietuviškų filmų festivalyje „Litauisches Kino Goes Berlin“ – gausybė trumpametražių filmų

Jau netrukus, spalio 7-10 dienomis, startuos šeštasis lietuviškų filmų festivalis „Litauisches Kino Goes Berlin“. Festivalis pristato daugialypį lietuviško kino pasaulį, žiūrovai turi galimybę išvysti lietuvių tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų kurtus trumpametražius ir ilgo metro filmus.
Festivalio metu žiūrovams suteikiama galimybė rinkti geriausią trumpametražį filmą, kuriam įteikiamas „Audience Award“, taip pat šis filmas dar kartą rodomas festivalio uždarymo metu.
Festivalis taip pat pristato ir muzikos bei kitų meno šakų kūrėjus, jų darbus, todėl gali vadintis daugiapusišku kultūros festivaliu. Tai vienintelis lietuviško kino festivalis už Lietuvos ribų.
Šiais metais penkiose festivalio programose dalyvaus net 20 trumpametražių filmų: „Iglu“, „Miškas“, „ Ant žemės“, „Poliarinis vakarėlis“, „KŽŽ (Kalėdinis žiemos žygis)“, „Marių katės“, „Kadagio gatvė“, „Gyvenimas yra gražus ir niekada nesibaigia“, „Dembava“, „Sluoksniai“, „Namo“, „Houly Pouly“, „Tulpių nėra“, „Virsmas“, „Žmogus Vielabraukis“, „Rytais“, „Laukiniai“, „Heaven Too Close“, „Medžioklė“.
Daugiau apie festivalį ir jo programą rasite čia.